Agesstar Olarak Şehit Ailelerine Özel İndirim Sağlıyoruz !

Ülkemizin dört bir yanında , her santimetre karesinde ve her cephesinde korkusuzca , mertçe ve cesurca bu vatan için savaşıp kan veren her şehidimize borcumuzu azda olsa bu şekilde ödemek adına Agesstar olarak her şehit ailesine %25 NET İNDİRİM sağlıyoruz !

 Kıymetli şehit ailelerimizin gerekli evrakları bizlere [email protected] üzerinden iletmesi ve konu bölümüne “Şehit Ailesi Ad Soyad” şeklinde ekleme yapması rica olunur.

Mail yoluyla iletemeyen şehit ailelerimizin sekmenin sağ alt kısmında bulunan Whatsapp simgesine tıklayarak gerekli evrakların PDF formatını tarafımıza aynı konu başlığı ile iletmesi önemle rica olunur.
“Türk olmak zordur dünya ile savaşırsın,Türk olmamak daha zordur çünkü Türklerle savaşırsın.” 

-Fatih Sultan Mehmet Han
Agesstar Olarak Güçlü Bir Türkiye Adına Kobilerimize Tam Destek !


Agesstar Olarak ;

Kobilerimize Değer Veriyor ve Güçlü Bir Türkiye İçin Kendilerinin Her Zaman Yanlarında Olduğumuzu Belirtmekten Mutluluk Duyuyoruz !

Globalleşen E-Ticaret sektöründe Türkiye’mizi daha ileriye taşıyacağından emin olduğumuz 6 ayını doldurmamış yeni işletmelere %15’e VARAN İndirimler!

Belgelerinizi [email protected] mail adresine işletme adınızı ve kendi ad soyadınızı konu bölümüne ekleyerek göndermeniz yeterli !

Yeni İşletmelerine Değer Katmak İsteyen Kobilerimize Özel Paket İndirimleri !

“Hedefine odaklanmayan girişimci tez vakitte başarısızlıkla yüzleşir.”

 -Erdem YILDIZ İletişime Geç